Inzerovat zde
Inzerovat zde

Ertéčkář Tomáš Spáčil získal na MiČR 6 medailí!

01. 09. 2021
O víkendu od 27. – 29. 8. bojovali ertéčkáři o mistrovské tituly. Závody pořádal Frýdek-Místek, který je tradiční pořadatel závodů na severní Moravě.

O víkendu od 27. – 29. 8. bojovali ertéčkáři o mistrovské tituly. Závody pořádal Frýdek-Místek, který je tradiční pořadatel závodů na severní Moravě.

Celkem přijelo na závody 47 závodníků, tento počet nebyl nějak velký oproti jiným rokům, ale vzhledem k pozdnímu termínu a stále trvající covidové situaci můžeme být spokojeni. Prvně v historii jsme měli i novou kategorii kadetů (do 23 let). 

Těchto závodů se zúčastnil i Středočech a závodník MO Hořovice Tomáš Spáčil. Po prvním dnu to s Tomášem nevypadalo dobře. Některé disciplíny se mu nepovedly podle našich představ, u jedné udělal chybu rozhodčí a po součtu bodů figuroval po prvním dnu na desátém místě v pětiboji a ani bronzová medaile za disciplínu hod muškou do dálky obouruč nespravila náladu.

Druhý den byl z jiného soudku, když přišly na řadu terčové disciplíny, ve kterých Tomáš Spáčil exceloval a získal tři zlaté medaile, když vždy dosáhl nejvyššího možného počtu bodů a byl vždy i nejrychlejší. Tímto výkonem stoupal celkovým pořadím, a nakonec byl v pětiboji celkově druhý a v sedmiboji třetí.

Celkovým ziskem třech zlatých, jedné stříbrné a dvou bronzových medailí můžeme toto mistrovství hodnotit velmi kladně, a hlavně to byla výborná příprava na mistrovství světa, na které Tomáš odjíždí již v úterý 31. 8. do Budapešti s reprezentací České republiky. DRŽÍME PALCE.

Za možnost jezdit na takové závody děkujeme především Středočeskému územnímu svazu, naší MO Hořovice a obecnímu úřadu Zaječov.

Děkujeme.

Zdroj: CRS-SUS.CZ

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Ertéčkář Tomáš Spáčil získal na MiČR 6 medailí!

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář