Inzerovat zde
Inzerovat zde

Elektronická soutěž pro děti a mládež

22. 03. 2017
Děti zapojte se do nové elektronické soutěže pro děti a mládež.

PŘÍRODA KOLEM NÁS

Milí mladí přátelé včelařství, rybářství, myslivosti, mladí zahrádkáři a chovatelé,

letošní zima se nám předvedla v plné síle a kráse tak, jak to umí jen ona, ale většina milovníků přírody s nedočkavostí vyhlíží jaro. Abychom Vám čekání zpříjemnili, připravili jsme pro Vás další ročník přírodovědné soutěže, na kterém se společně podílejí ČSV, z. s. spolu s partnery ČMMJ, z. s., ČRS, z. s.,  ČZS, z. s. a ČSCH, z. s.,  organizátorem je i v letošním roce  SOUV – VVC, o.p.s. Nasavrky.

Koncept korespondenční soutěže jsme opustili a řešení otázek je možné pouze v elektronické podobě. Vzhledem k přehlednosti a objektivitě při vyhodnocování výsledků doufáme, že i Vám, soutěžícím tato podoba vyhovuje.

A proč byste se měli soutěže zúčastnit? Smyslem znalostních kvízů je dojít k poznání, nabytí vědomostí a získání chuti dozvědět se více, pro někoho je motivací i odměna, která čeká na nejlepší přírodovědce. Věříme, že při pátrání po správných odpovědích na ne vždy jednoduché otázky, zažijete vzrušení ze hry, a že se Vám bude líbit široké spektrum témat, ve kterých se budete pohybovat. A navíc - pokud se vám podaří zvládnout veškerá vědomostní úskalí jen vaším vlastním přičiněním, i když Vaše odpověď nebude vždy správná, můžete být právem hrdi na to, že jste soutěž zvládli sami.

Komu je soutěž určena a jak se do ní zapojit?

Zúčastnit se mohou všichni mladí lidé, kteří mají rádi přírodu a v letošním roce dovrší nejvýše 16 let. Soutěž bude probíhat v období od 1. března do 25. dubna 2017. Odkaz na soutěžní otázky naleznete v časopisech a na webových stránkách jednotlivých svazů a na webu SOUV – VVC Nasavrky, a to ZDE.

S nejlepšími řešiteli se tradičně setkáme v sobotu 27. 5. 2017 na Výstavišti v Lysé nad Labem, kde bude probíhat výstava NATURA VIVA 2017.

Ale to není zdaleka všechno!  V letošním roce jsme pro Vás připravili i něco navíc. Úspěšní soutěžící budou dále pozváni do Středního odborného učiliště včelařského – Včelařského vzdělávacího centra v Nasavrkách, aby si poměřili svoje znalosti a schopnosti v zajímavých disciplínách. Ze soutěžního klání vzejdou tři nejlepší znalci naší přírody a budou náležitě oceněni. Setkání se uskuteční 20. – 21. 7. 2017.

Výherci soutěže budou předem písemně vyrozuměni pracovnicí ze SOUV Nasavrky.

Technické informace – e-soutěž je vytvořena jako webový formulář technologií GoogleForms. Po vyplnění kontaktních údajů se přechází na stránky s otázkami.

Před odesláním vyplněného formuláře lze stránkami listovat zpět a případně upravit odpovědi. Formulář nejde uložit, je třeba ho vyplnit najednou. Pozor na zavření okna prohlížeče, došlo by ke ztrátě vyplněných údajů.

Přejeme Vám příjemně strávené chvíle nad řešením soutěžních úkolů.

 Bc. Iveta Mrázková, SOUV-VVC, o.p.s. Nasavrky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Elektronická soutěž pro děti a mládež

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář