Inzerovat zde
Inzerovat zde

Dyje 7

Číslo revíru: 461 026

Hospodářskou činnost provádí MRS Brno. Od tělesa hráze Mušovské nádrže až po státní hranici u Nového Přerova. Zákaz lovu v úsecích (označeno tabulemi): * v odvodňovacích kanálech kolem přehrady * z hráze tvořící silnici Brno-Mikulov a silnici Pasohlávky-Brod nad Dyjí * v prostoru označeném bójemi, kde uživatel revíru provádí hospodářskou těžbu ryb * v prostoru od státní silnice Mikulov-Brno po vývaziště lodí Povodí Moravy s. p. (celoročně) * v prostoru kotvení výletní lodě (na každou stranu v délce 20 metrů pobřežní linie) v období od 1. 7. do 31. 8. * v areálu kempu "Merkur" na břehové linii rybářského revíru 461 026 DYJE 7 v úseku přilehlém k "Malé laguně" (revír DYJE 7B) v období od 1. 7. do 31. 8. * v oploceném areálu Jachtclubu v k. ú. Pasohlávky (celoročně).

Je zakázáno jakýmkoliv způsobem porušovat kamenné opevnění přemísťováním jednotlivých kamenů, jakož i obsazování takto poškozených míst. Rovněž je zakázáno rozdělávání ohňů na asfaltovém opevnění. Při rybolovu na bočních hrázích ze sypaného lomového kamene mohou rybáři při lovu sedět pouze na koruně hráze. Z návodního svahu mohou provádět vylovení ryb nebo při rybolovu stát. Na úseku silnice Pasohlávky-Brod nad Dyjí je povolen lov z betonových stupňů. Zákaz přechovávání ulovených ryb v odvodňovacích kanálech kolem nádrže. Zákaz instalace bójek, kromě bójek sloužících k lovu dravých ryb (viz lov ryb na bójku). Lov z loděk povolen.

Povoleno zavážení bójek sloužících k lovu dravých ryb dle Bližších podmínek výkonu rybářského práva. Míra kapra 45 cm, štiky 60 cm, candáta 50 cm.

Sdílet tento revír

Inzerovat zde

Zprávy od vody z revíru Dyje 7

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář
Vložit soukromý revír

Přidejte váš revír k nám a umožněte ostatním nový rybářský zážitek.

Kontaktujte nás