Inzerovat zde
Inzerovat zde

Dravci, ti kolikrát dokážou zamotat hlavu rybáři

I přes to, že jsou dravé ryby ve většině případů velmi agresivními útočníky, tak nám dokáží kolikrát natolik zamotat hlavu, že i po cestě domů bez úspěchu pořád budeme myslet na to, co jsme vlastně udělali špatně…

Inzerovat zde

přes to, že jsou dravé ryby ve většině případů velmi agresivními útočníky, tak nám dokáží kolikrát natolik zamotat hlavu, že i po cestě domů bez úspěchu pořád budeme myslet na to, co jsme vlastně udělali špatně…

Každý to dozajista zná, vedeme svojí nástrahu a najednou se z hlubin vyřítí tělo zatím pro nás neidentifikovatelného dravce a my jen doufáme, že dravec bez rozmyslu zaútočí a následně nám sedne zásek a proběhne tolik vydřená a vytoužená zdolávačka. Nic méně mnohdy je to právě tak, že se dravec rychle zastaví, prohlédne si naši nástrahu a vrátí se zpět do své bezpečné a vyčkávací zóny.

My pak začneme přemýšlet, měnit nástrahy a jejich chod, ale výsledek je pořád stejný, dravci se nám ukazují a dělají z nás blbce. Nic méně to je pro nás alespoň ta pravá škola přívlače a i tyto momenty si člověk zapamatuje, jelikož do budoucna nás třeba napadne něco, co jsme nevyzkoušeli a kdyby nastala opět stejná situace tak možná budeme reagovat jinak.

Přece jen si můžeme pomoci, jelikož víc hlav, víc ví a tak se vás přátelé ptáme, jaký krok, případně jaké experimentování vám v těchto situacích pomohlo?

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Dravci, ti kolikrát dokážou zamotat hlavu rybáři

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář