Inzerovat zde
Inzerovat zde

Doplnění obsádky revírů Rady ČRS

17. 07. 2018
V uplynulém týdnu proběhlo další kolo vysazování lososovitých ryb na pstruhový revír Morava 24 i kaprů na Račický kanál.

V uplynulém týdnu proběhlo další kolo vysazování lososovitých ryb na pstruhový revír Morava 24 i kaprů na Račický kanál. Na obou revírech hospodaří Rada ČRS a platí na nich kromě celosvazových povolenek i územní povolenky všech územních svazů.

Vysazení lososovitých ryb se dočkal osmikilometrový úsek řeky Moravy. V letošní sezóně se jedná už o čtvrté zarybnění tohoto krásného pstruhového revíru. Tentokrát byla obsádka doplněna o více než 200 kilogramů lososovitých ryb - kromě sivena, pstruha potočního a duhového ve sportovně atraktivních velikostech (někteří jedinci dosahují váhy přes 1 kilogram) byly v dílčích vysazeních doplněni i roční a dvouroční pstruzi potoční.

Mimopstruhový Račický kanál byl dosazen kaprem ve velikostech, které každého sportovního rybáře určitě potěší. V rámci tohoto vysazení bylo do Račického kanálu vypuštěno více než 2.000 kilogramů kapra v perfektní kondici. 

Rybářům přejeme mnoho úspěchů a pohody o letních prázdninách (nejen) na březích sportovních revírů.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Doplnění obsádky revírů Rady ČRS

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář