Inzerovat zde

Dětský rybářský závod v Mladé Boleslavi

16. 09. 2020
V sobotu 12. září 2020 se konal na břehu Jizery v Mladé Boleslavi tradiční dětský rybářský závod v plavané či položené, kterého se zúčastnilo 41 dětí, a který uspořádala zdejší místní organizace.

Závodní pole bylo rozděleno do čtyř kategorií – začátečníků, žáků, žákyň a dorostenců.

V kategorii začátečníků si nejlépe vedl Jindřich Štěpán, následovaný Jakubem Šelbickým a Tobiášem Ungermanem.

V žácích první místo vybojoval Vojtěch Šedivý, druhý byl Petr Olbrich a třetí Jiří Červenka.

V žákyních si hezkým výkonem pro pohár za vítězství přišla Štěpánka Červenková, druhá skončila Barbora Ponocná a třetí Kateřina Kouřimská.

V juniorech a celkově nejúspěšnějším rybářem s 10 kg nalovených ryb se stal Jan Linhart Jr., kterému zdárně sekundovali Štěpán Kettner a Tobiáš Cimburek.

Za přístup k závodu je třeba pochválit všechny zúčastněné, velký dík patří celému pořadatelskému týmu a místní organizaci, v neposlední řadě všem sponzorům závodu, díky kterým se podařilo za výkon odměnit každého závodníka.

Zdroj: CRS-SUS.CZ