Inzerovat zde
Inzerovat zde

Daniel Kop získává stříbro na mistrovství světa LRU v přívlači!

04. 06. 2019
Na medaili v této disciplíně jsme si museli počkat šest let, ale čekání se vyplatilo a cenné kovy naše česká reprezentace přivezla hned dva. Stříbrnou medaili v soutěži jednotlivců vybojoval Daniel Kop a v celkovém bodování se české družstvo umístilo na bronzové příčce.

Na medaili v této disciplíně jsme si museli počkat šest let, ale čekání se vyplatilo a cenné kovy naše česká reprezentace přivezla hned dva. Stříbrnou medaili v soutěži jednotlivců vybojoval Daniel Kop a v celkovém bodování se české družstvo umístilo na bronzové příčce.

Letošní mistrovství světa v lovu ryb udicí (přívlač ze břehu), v pořadí už sedmnácté, se konalo od 30. května do 3. června na řece Cére ve francouzském Arpajon. Český tým vyjel bojovat ve složení Daniel Kop (získal 2. místo), Martin Foltýn (16. místo), Michal Čepelák (11. místo), Tomáš Čepelák (14. místo) a Martin Svoboda (náhradník).

Naši reprezentanti se pod vedením státního trenéra Jana Kropáčka a druhého trenéra Milana Měsíčka dokázali v tvrdé konkurenci 19 zúčastněných států výborně prosadit - všichni čtyři závodníci se umístili v první šestnáctce, což je v konkurenci 91 závodníků obrovský úspěch.

Zlatá medaile z celkového umístění putuje k závodníkům z Polska (jednotlivec i družstvo), stříbro v družstvech obsadilo Slovensko. Domácí Francie skončila na devátém místě.

K úspěchu přispěl velkou měrou také realizační tým ve složení: Jiří Podskalský, Michal Běhounek, Jan Nový, Jan Libjak a David Vojáček. Manažerem výpravy byl Ing. Libor Hakl.

Výsledkovou listinu a propozice mistrovství najdete zde.

Celému družstvu srdečně gratulujeme!

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Daniel Kop získává stříbro na mistrovství světa LRU v přívlači!

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář