Inzerovat zde
Inzerovat zde

Co u moře o prázdninách?

Petrův zdar přátelé, tak se nám přiznejte, kdo z vás si neodpustil při dovolené s rodinkou o prázdninách nabalit s sebou i pruty a minimálně ze břehu nahodit?

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, tak se nám přiznejte, kdo z vás si neodpustil při dovolené s rodinkou o prázdninách nabalit s sebou i pruty a minimálně ze břehu nahodit? Nebo dokonce objednat výlet s kapitánem na moře a zažít opět něco nového. Mnohé polovičky rybářů, které nechytlo rybaření, jako takové vždy říkají „to si nemůžeš odpustit nebrat ten prut alespoň na týden, když jedeme na dovolenou?!“. 

Odpovím vám za něj. Nemůže. Pro nás je to jako droga, navíc ta touha potom poznat něco nového a nahodit do oceánu, kde člověk nikdy neví, co chytne, ta je zkrátka příliš silná. Samozřejmě, my s vámi zajdeme na výlet i zmrzlinu, ale potom se zkrátka musíme odebrat k vodě a vyčistit si hlavu od starostí, což se nám při vylehávání na pláži nikdy nepovede, jelikož přemýšlíme buď opravdu nad povinnostmi, nebo se díváme na zajímavé místo, odkud by šlo večer či v noci chytat a postupem času to v nás čím dál víc hlodá až je to neudržitelné a musíme na ně opravdu vyrazit. 

Dámy, neberte to prosím jako urážku, nýbrž cestu jak pochopit rybářovu mysl. A pokud máte z prázdnin nějaké zajímavé zážitky, určitě se s námi podělte v komentářích. Přejeme všem krásný víkend, ahoj.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Co u moře o prázdninách?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář