Inzerovat zde
Inzerovat zde

Co dělají rybáři v pátek, aby se ulili z práce?

Je pátek a tak tu máme opět příspěvek na odlehčenou, pobavení a pozitivní naladění na nadcházející víkend plný doufejme nádherných rybářských zážitků.

Inzerovat zde

Je pátek a tak tu máme opět příspěvek na odlehčenou, pobavení a pozitivní naladění na nadcházející víkend plný doufejme nádherných rybářských zážitků. Co dělají rybáři v pátek, aby se ulili z práce a mohli co nejdříve k vodě? Možností je několik, pojďme se na ně podívat.

  1. Přijít do práce a říct, že máte zakrmený flek a bojíte se, že tam někdo bude dřív jako vy. (Jeden kamarád to párkrát zkusil a vyšlo to, jeho nadřízený je ovšem taky rybář, pokud by nebyl, pochybuji, že by to mělo úspěch).
  2. Obléct se do smradlavého několik vycházek nepraného rybářského oblečení. Budete vykázání k osprchování se a převlečení, potom můžete říct, že byla zácpa nebo si kolegové i váš nadřízený zkrátka vaší přítomnost už ráno zafixuje a později si řekne, že jenom někde pobíháte, ale jste přítomni. 
  3. Nazdobit pracovní židli tak, aby to vypadalo, že tam skutečně jste. (Jednomu našemu kolegovi z Petrova cechu to vychází už dva roky). 
  4. Zanechat stopy ze čtvrtka, které jasně dokazují, že pořád někde pobíháte, jste přítomen, ale nemáte absolutně čas sedět na židli za počítačem, či za pracovním strojem, což už je trošku vyšší level. 
  5. Vzít si homeoffice a vyrazit k vodě, tedy pokud váš zaměstnavatel povolí práci z domu.
  6. Říct končím, ryby jsou pro mě přednější (pár vycházek peníze na krmení budou).

Telefonát, že vám je špatně a jste krátkodobě nemocní je sice občas dobré a známé řešení, ale dlouhodobě vám to nebude vycházet, stejně tak jako výmluvy typu „zemřela mi babička“.

Pokud máte nějaké tipy a jste si jisti, že vás tu zaměstnavatel nesleduje, budeme rádi, když se s nimi podělíte. V opačném případě si je raději nechte pro sebe. Jinak buďte kreativní a užívejte si častější účast u vody.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Co dělají rybáři v pátek, aby se ulili z práce?

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář