Inzerovat zde
Inzerovat zde

Chata v Lužnici

Dřevěná chata přímo u řeky Lužnice je ideálním místem pro rybáře a jiné dobrodruhy, kteří hledají klid a pohodu v přírodě.

Inzerovat zde

Dřevěná chata přímo u řeky Lužnice je ideálním místem pro rybáře a jiné dobrodruhy, kteří hledají klid a pohodu v přírodě. Nachází se 1km od obce Lužnice u Třeboně přímo v lese 10 m od řeky Lužnice. Blízké okolí nabízí velmi mnoho aktivit jako například: Rybaření, houbaření, cyklistiku nebo také procházky po naučných stezkách.

Chata je vybavena malou kuchyňkou a koupelnou, TV, rádiem, wi-fi připojením k internetu a kamny a 2x jízdními koly pro dopravu v blízkém okolí. Venku na zahradě je možno využít venkovní posezení s ohništěm a zděným krbem. Parkovat lze přímo u chaty.

Kapacita

Chata má kapacitu 6 osob, nicméně další 3 osoby mohou také pohodlně přenocovat. Dále je možnost na zahradě postavit i 3 velké stany. Další osoby jsou účtovány zvlášť.

Vybavení

TV, rádio, lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, WC, sprchový kout, kamna, 2x jízdní kolo, wi-fi připojení k interneru, gril, ohniště, venkovní posezení.

Kontakt

Rezervace a více info na: Chataluznice.cz; nebo na: 777 792 480; 728 129 504

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Chata v Lužnici

 • Jana Šítalová před 7 lety

  Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli je možné si chatičku pronajmout v termínu 25.9.-28.9.2017, za jakou cenu a jestli s sebou můžeme mít psa??? Dejte mi prosím vědět. Děkuji Šítalová Jana

 • Jaroslav kýbl před 5 lety

  Od 15.6.do30.6. zda je týden volný. Prosím zašlete cenu . Máme psa menší řasy. Zda je povlečení. Jedná se o 4-5 starších osob.. děkuji.

 • Ilona Capouchová před 4 lety

  Dobrý den, máte prosím volný termín od 6.7. - 12.7.2020? Dva dospělý a jedno dítě. Děkuji

 • Kateřina Skalská před 3 lety

  Dobrý den, obracím se na Vás o informace k ubytování. Měla bych zájem o termín od 25.6 do 27. 6 2021 ( 3 dny a 2 noci). Pokud by bylo volno byla bych moc ráda. Jsme rybáři, sváteční. 1 až 2 do roka si rádi odpočineme u vody. Děkuji Vám a budu se těšit za odpověď. - pro rychlý kontakt 603 47 57 66 Skalská

 • Zdeněk Řeřucha – sushi market před 3 lety

  Petrův zdar všem, chci poprosit všechny zájemce o ubytování, aby se ozvali přímo na vložený kontakt v inzerátu na majitele zařízení. Náš rybářský magazín je pouze prostředník.

Vložit nový komentář