Inzerovat zde
Inzerovat zde

Chata U třech dubů ve Velkých Bílovicích

Velice rádi Vás ubytujeme v rybářské chatě na krásném a klidném místě ve Velkých Bílovicích. Chata je postavena na břehu rybníka Velký Bílovec o výměře 50 ha, který je vyhlášen především svými kapitálními úlovky sumců přes 200 cm.

Inzerovat zde

Velice rádi Vás ubytujeme v rybářské chatě na krásném a klidném místě ve Velkých Bílovicích. Chata je postavena na břehu rybníka Velký Bílovec o výměře 50 ha, který je vyhlášen především svými kapitálními úlovky sumců přes 200 cm. Je ideální jak pro rodinnou, tak i pro rybářskou dovolenou. K dispozici je oplocený pozemek 1000 m2, který je od vody vzdálený 10 m. Chata je kompletně vybavena, navíc můžou návštěvníci využít 2 rybářská mola, loďku, udírnu s grilem atd.

Vybavení

TV satelit, lednice s mrazákem, chladnička, trouba, 2 plotýnkový vařič, mikrovlnná trouba, wc, sprchový kout, kamenný krb, sedací souprava ze štípaného kamene, venkovní posezení, pivní pípa na 5L soudky, vinný archiv, úschovna kol či prutů, udírna s grilem, společenské hry, atd.

Kapacita

Počet osob 5 (jedna velká ložnice v podkroví)

Parkování

Přímo v objektu.

Další využití

Využití okolních cyklostezek, procházky mezi vinicemi, návštěva některého z 50 vinařství, Lednicko-Valtický areál – 8km, pizzerie – 500m, restaurace, obchod, rybářské potřeby do 2km, kaplička Hradištek – známé z filmu Bobule – nádherný výhled na okolní krajinu – 2km, Pivovar Moravský Žižkov – 5km, Aqualand Moravia – 40km, ZOO Hodonín – 20km, bowling – 1,5km.

Chata je max. pro 5 osob. Pouze týdenní turnusy od soboty do soboty. Check-in: od 14:00, check-out: do 12:00. Ubytování mimo turnus pouze po telefonické domluvě.

Cena

15.000,- / objekt / týden.

Pro více informací pište na e-mail

chatautrechdubu@gmail.com nebo volejte na +420 736 624 632.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Chata U třech dubů ve Velkých Bílovicích

 • Yveta Dřevínková před 4 lety

  Dobrý den, máte volné termíny na léto 2021(červenec,srpen)? Děkuji za odpověď S pozdravem Dřevínková

 • Zdeněk Řeřucha – sushi market před 3 lety

  Petrův zdar všem, chci poprosit všechny zájemce o ubytování, aby se ozvali přímo na vložený kontakt v inzerátu na majitele zařízení. Náš rybářský magazín je pouze prostředník.

 • Andrea Belhárková před 3 lety

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat na ubytování ve vašem zařízení od28.10 do 31.10 děkuji za odpověd

 • Věra Pískovská před rokem

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli máte volný termín od 16.9.2023-23.9.2023.A jaká povolenka je potřeba k rybolovu. Děkuji za odpověď. S pozdravem Pískovská

 • Blanka Racková před 9 měsíci

  Chci se dotázat na volný termín červenec 2024 děkuji za info

 • Libor Havelka před 4 měsíci

  Dobrý den ,měl bych zájem o ubytování a rybaření v terminu někdy mezi 15 červencem až 26 klidně na 2-3 dny nebo celý týden děkuji Libor Havelka

Vložit nový komentář