Inzerovat zde
Inzerovat zde

Čeští reprezentanti vybojovali na MS v Tallinnu první medaile

03. 09. 2022
První závodní den MS v rybolovné technice v estonském Tallinnu nám přinesl velký úsměv na tváři. Proběhly čtyři disciplíny, ve kterých naši reprezentanti vybojovali 6 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

První závodní den MS v rybolovné technice v estonském Tallinnu nám přinesl velký úsměv na tváři. Proběhly čtyři disciplíny, ve kterých naši reprezentanti vybojovali 6 zlatých, 2 stříbrné a 2 bronzové medaile.

V disciplíně muška skish vybojovala 1. místo Zuzana Plachá a 3. místo Kateřina Marková. V disciplíně muška dálka jednoruč se stala mistryní světa Kateřina Marková a v mužích Jan Luxa a Robert Mík přidal ještě bronz.

Disciplína arenberg nám přinesla 2 zlaté medaile v kategorii mužů se stal mistrem světa Tomáš Spáčil a v kategorii žen Lucie Kepáková, která v letošním roce zvítězila i na MS kadetů. Stříbro v této disciplíně vybojovala Zuzana Plachá.

Poslední disciplínou, kterou již závodníci absolvovali byla disciplína muška dálka obouruč, ve které závodí pouze muži a v ní obsadil 1. místo Tomáš Spáčil a 2. místo Josef Luxa.

Gratulujeme k velmi úspěšnému prvnímu dni šampionátu, držíme palce i v dalších disciplínách a těšíme se na další skvělé zprávy.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Čeští reprezentanti vybojovali na MS v Tallinnu první medaile

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář