Inzerovat zde
Inzerovat zde

Česko na MS LRU feeder v Belgii čtvrtí, vezeme bronz v jednotlivcích

17. 10. 2022
V termínu 3.-10. 10. 2022 se uskutečnilo 11. Mistrovství světa v LRU feeder. Šampionát proběhl v belgickém KINROOI – LIMBURG.

Českou republiku a ČRS reprezentovali Martin Štěpnička, Josef Konopásek, Jakub Šabata, Petr Klásek, Martin Janečka a Petr Daniš. Státním trenérem českého týmu je Milan Štěpnička, asistentem trenéra Petr Bromovský, manažer Tomáš Párys. Doprovod české reprezentace pak ve složení Jan Prepsl, Radek Štěpnička, Milan Štěpnička st., Rudolf Tichý a František Filák.

Naši reprezentanti pod vedením státního trenéra a za pomoci celého realizačního týmu byli perfektně připraveni na závod. Po prvním závodním dnu bylo družstvo ČR na 3. místě. Přestože naši závodníci zachytali i v druhém závodě velmi dobře, tak na „bednu“ to nestačilo a bylo z toho krásné 4. místo, které je v obrovské konkurenci 23 států velkým úspěchem.

Velkou radost nám přinesla soutěž jednotlivců. V konkurenci 115 závodníků měl tým ČR svého zástupce na stupních vítězů, a to Josefa Konopáska na 3. místě, k čemuž patří velká gratulace.

Děkujeme všem závodníkům a celému reprezentačnímu týmu za účast na mistrovství a přejeme hodně úspěchů do dalších šampionátů.

Zdroj: Rybsvaz.cz

 

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Česko na MS LRU feeder v Belgii čtvrtí, vezeme bronz v jednotlivcích

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář