Inzerovat zde
Inzerovat zde

Česká reprezentace v přívlači zahájila sezonu přípravným mezinárodním závodem

20. 04. 2023
Reprezentanti v LRU přívlač zahájili závodní sezonu mezinárodním závodem Međimurske pastrve v Chorvatsku ve Svate Mariji. Akce je brána jako jeden z přípravných závodů na blížící se MS v Bulharsku.

Reprezentanti v LRU přívlač zahájili závodní sezonu mezinárodním závodem Međimurske pastrve v Chorvatsku ve Svate Mariji. Akce je brána jako jeden z přípravných závodů na blížící se MS v Bulharsku.
 
Závodu se zúčastnilo celkem 13 týmů. Jednalo se o závodníky ze širších reprezentačních výběrů Chorvatska, Maďarska a České republiky. Soutěžilo se ve tříčlenných týmech, závod proběhl podle pravidel FIPS. Chytali se především pstruzi obecní ve velikostech 40-45 cm. Největší ryba závodu, kterou ulovil český závodník Jan Libjak byla právě "potočák" o délce 72 cm.
Čeští reprezentanti si celkově vedli velmi dobře a tým ve složení Jan Libjak, Filip Musil a Dorian Kratochvíl vybojoval třetí příčku a veze tak domů bronzové medaile. Filip Musil přidal ještě bronz v jednotlivcích. Druhý tým ve složení Jan Kropáček, Jan Hypš a Patrik Daneš obsadil krásné 5. místo.
 
Děkujeme českým reprezentantům LRU přívlač za účast na mezinárodním závodu, gratulujeme k získaným medailím a přejeme další úspěchy v začínající sezoně 2023. Petrův zdar!

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Česká reprezentace v přívlači zahájila sezonu přípravným mezinárodním závodem

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář