Inzerovat zde
Inzerovat zde

Česká reprezentace odjíždí na MS masters v LRU feeder

24. 11. 2023
V neděli 26. 11. odjíždí Česká reprezentace na 2. ročník Mistrovství světa masters v LRU feeder, které se koná v Itálii na kanále Migliarino kousek od známého Ostellata. Pondělí až čtvrtek jsou tréninkové dny a v termínu 1.-2.12. pak samotný závod.

V neděli 26. 11. odjíždí Česká reprezentace na 2. ročník Mistrovství světa masters v LRU feeder, které se koná v Itálii na kanále Migliarino kousek od známého Ostellata. Pondělí až čtvrtek jsou tréninkové dny a v termínu 1.-2.12. pak samotný závod.

Úsek kanálu, na kterém se budou konat oficiální tréninky a závody 2. Mistrovství světa masters se nachází v blízkosti vesnice Migliarino. Místo konání soutěže je dlouhé asi 2 km a je snadno dostupné po silnicích a příjezdových cestách. Hloubka se pohybuje od 1,5 do 3 metrů. Převládajícími druhy ryb jsou cejni různých velikostí, sumeček americký, kapr a karas.

Tým ČR odjíždí ve složení: Josef Konopásek (kapitán), Petr Daniš (asistent kapitána), Luca Pergreffi (vedoucí výpravy), Jaroslav Kameník, Jiří Hanousek, Pavel Velebný a Petr Poskočil.

Zdroj: Rybsvaz.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Česká reprezentace odjíždí na MS masters v LRU feeder

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář