Inzerovat zde
Inzerovat zde

Česká reprezentace LRU feeder odlétá na MS klubů

20. 04. 2023
V těchto dnech odlétá naše výprava na 6. Mistrovství světa klubů v LRU feeder. MS se uskuteční v Irsku v hrabství Monaghan, a to v termínu 22. – 23. 4. 2023.

V těchto dnech odlétá naše výprava na 6. Mistrovství světa klubů v LRU feeder. MS se uskuteční v Irsku v hrabství Monaghan, a to v termínu 22. – 23. 4. 2023.

Českou republiku budou reprezentovat dvě družstva, která si nominaci vybojovala vítězstvím a druhým místem v nejvyšší soutěži LRU feeder 2022 (I. liga). Prvním družstvem je RS Crazy Boys MAVER-MRS ve složení Petr Klásek (kapitán a trenér), Michal Marek (trenér) a závodníci František Hanáček, František Filák, Jakub Šabata, Martin Janečka, Jan Stárek (náhradník) a Josef Kohoutek (asistent trenéra). Druhým družstvem, které si vybojovalo účast na MS je družstvo Feeder Team MO Přerov - ČRS ÚS SMS a startuje ve složení Michal Porteš (kapitán), Radim Herout (trenér) a závodníci Petr Vrtěl, Ondřej Vrtěl, Viktor Štovčik, Jiří Matej, Jan Tomšík a Jakub Olšán (asistent).

Šampionát bude probíhat na jezeře Muckno, které má rozlohu 425 hektarů, a v některých místech dosahuje hloubky až 20 metrů. Jezero leží na severovýchodě Irska a jedná se o plně rozvinutou rybářskou oblast. Kompletní propozice světového závodu najdete zde. Oběma družstvům přejeme mnoho štěstí a spoustu ulovených ryb.

Petrův zdar!

 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Česká reprezentace LRU feeder odlétá na MS klubů

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář