Inzerovat zde
Inzerovat zde

Celodenní výlet s feedery k vodě

Častokrát k vodě chodím jenom na pár hodinek, a pokud tomu tak skutečně je, tak vždy vyhrává zábava a možnost pravidelných záběrů.

Inzerovat zde

Častokrát k vodě chodím jenom na pár hodinek, a pokud tomu tak skutečně je, tak vždy vyhrává zábava a možnost pravidelných záběrů. Postup je takový, že si namíchám krmení, které obohatím o několik tvrdších složek a živou (masné červy, nastřihané žížaly) a o zábavu je většinou skutečně postaráno.

Pokud se mi ovšem naskytne možnost celodenního výletu k vodě, myslím, že by byla škoda nevyužít tohoto času a nepokusit se o zajímavější ryby, které při standardním chytání nezaujmu.

Složil jsem tedy sérii fotek, jak to chodí, když se mi naskytne celý den na rybách. Ze všeho nejdříve si vyberu lovné místo, označím si vlasec fixou, pomocí markeru a praku či raketky, kterou mám umístěnou na zakrmovacím prutu, potom přesně zakrmím. Při tomto způsobu lovu ovšem není nutné zachovávat dokonalou přesnost jako tomu je při standardním feederovém lovu, nic méně okruh dvou až tří metrů splňuji. S jedním feederem potom chytám uprostřed krmného místa a s druhým feederem na jeho okraji. Jelikož krmím kukuřicí a ryby k ní získají důvěru, snažím se většinou na ní i chytat. Často ovšem také využiji mini pop-up boilies, doplněné o pár kukuřiček na vlasovém přívěsu. Díky tomu se mi nástraha mírně zvedne ze dna a je mnohem lákavějším terčem pro krmící se kapry. Nakonec to někdy vyjde a někdy je potřeba hodně trpělivosti a experimentování, přesně tak jak tomu v rybaření bývá.

Hezký víkend plný krásných ryb přátelé!

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Celodenní výlet s feedery k vodě

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář