Inzerovat zde
Inzerovat zde

Čelákovická feedrová líheň hlásí šestý titul mistra republiky

05. 07. 2019
O uplynulém víkendu se v Brandýse nad Labem konalo Mistrovství České republiky v LRU-Feeder 2019. A čelákovičtí Kapříci u toho nesměli chybět.

O uplynulém víkendu se v Brandýse nad Labem konalo Mistrovství České republiky v LRU-Feeder 2019. A čelákovičtí Kapříci u toho nesměli chybět.

Letošní zavodní tým byl složen z Vojty Kotka, Lukaše Kapusty a Michala Zumra v kategorii kadet do 15 let a v kategorii junior do 18 let soutěžila Aneta Špitálská.

Tým nepodcenil přípravu a celé jaro kromě závodů jezdil každou volnou chvilku trénovat na Labe a vyplatilo se!

Letošní ročník domácího šampionátu se po loňských Račicích konal na tekoucí vodě na Labi a poznamenalo ho obrovské horko, které bylo pro závodníky očistcem. I přes toto Kapříci statečně bojovali.

A jak dopadli? Fantasticky! Lukáš Kapusta se stal mistrem republiky do 15 let, Michal Zumr vybojoval ve stejné kategorii stříbro a Vojta Kotek zabodoval na sedmé příčce.

V kategorii junior do 18 let vybojovala druhé místo Aneta Špitálská.

Čelákovičtí kapřici tak prodlužuji svoji zlatou sérii a drží již šestý titul mistra ČR do 15 let.  

Všechny tyto úspěchy se neobejdou bez tvrdé přípravy pod vedením trenérů a za značné podpory rodičů. Trenérům Václavu Špitálskému, Vratislavu Kapustovi a Romanu Kotkovi a rodičům tak patří obrovské poděkování a samozřejmě nejen těm. Poděkování patří také našim trvalým podporovatelům Středočeskému územnímu svazu a městu Čelákovice, které nás dlouhodobě podporuje v práci s mládeží, dále sponzorům Krmiva Hulín a VSK Dušek Nehvizdy.

Jiří Eichler, MO Čelákovice

Zdroj: CRS-SUS.CZ 

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Čelákovická feedrová líheň hlásí šestý titul mistra republiky

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář