Inzerovat zde
Inzerovat zde

Candátí kopanec od kapra

Petrův zdar přátelé, znáte ten pocit, kdy hodiny házíte s dvanácti gramovým prutem a menší gumou, zdoláte pár menších rybek a pak dostanete pořádný, typický candátí kopanec a ihned po záseku vás pohltí myšlenka na osobáček a trofejní rybu tohoto druhu? Ano tak přesně tohle se mi nedávno stalo.

Inzerovat zde

Petrův zdar přátelé, znáte ten pocit, kdy hodiny házíte s dvanácti gramovým prutem a menší gumou, zdoláte pár menších rybek a pak dostanete pořádný, typický candátí kopanec a ihned po záseku vás pohltí myšlenka na osobáček a trofejní rybu tohoto druhu? Ano tak přesně tohle se mi nedávno stalo.

Dokonce i první minuty souboje nasvědčovali tomu, že by to tak mohlo být, pak jsem ovšem u hladiny zahlédl pořádně vypaseného kapra, který mě vrátil zpátky na nohy. Nic méně správného rybáře by měla potěšit každá ryba a tak mě samozřejmě tento vypasený lysec po překonání prvotního zklamání nakonec také potěšil. A navíc v chladném dni samozřejmě pořádně zahřál i rozpumpoval krev v žilách. 

Snad příště přijde i tolik vytoužený pruhovaný krasavec. Tak ať vám to jezdí, přejeme všem úspěšný vstup do nového týdne, ahoj.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Candátí kopanec od kapra

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář