Inzerovat zde
Inzerovat zde

Boilies obsahuje látky, které mají v oblibě kaprovité ryby

Boilies obsahuje látky, které mají v oblibě kaprovité ryby, tak proč ho nevyužít i při lovu na feeder jako doplňkovou pevnou složku, která díky své atraktivitě dokáže přinést opravdu pěkné výsledky.

Inzerovat zde

Boilies obsahuje látky, které mají v oblibě kaprovité ryby, tak proč ho nevyužít i při lovu na feeder jako doplňkovou pevnou složku, která díky své atraktivitě dokáže přinést opravdu pěkné výsledky. Když jedu k vodě na celý den tak nemám důvod nikam spěchat a tak velmi rád udělám svou krmnou směs hrubější než obvykle, plnou všech větších a tvrdších složek, které milují kapři a velicí cejni, kteří často bývají mojí cílovou rybou při delších vycházkách s feedery.

Kolikrát jsem si myslel, že ten samí úkol splní i veliká kukuřice, ale postupem času jsem začal zjišťovat, že nadrcené boilies v mém krmení mnohdy opravdu dokáže zázraky. Pro tyto účely kupuji jedno z nejlevnějších boilies, které později pomocí drtičky připravím na kousky, které se mi zdají být nejvhodnější. Kousky boilie nesmí být úplně veliké, tak aby krmení společně s drceným boiliem dobře vypadávalo z krmítka a zároveň nesmí být úplně najemno podrcené, aby neztrácelo svůj původní smysl – přilákat ke krmnému místu větší ryby.

Možná si říkáte, jedná se o drahou volbu. Ono tomu tak skutečně je, nebudeme si nic nalhávat, ale na druhou stranu když se dostanete k vodě jednou za čas tak malý příplatek, který přináší skvělé výsledky snesete. Zároveň na samotné krmné sypké směsi ušetříte, jelikož ji nevyužijete tolik a vaše krmení díky větším složkám (kukuřice, drcené boilies) logicky získá na objemu.

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Boilies obsahuje látky, které mají v oblibě kaprovité ryby

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář