Inzerovat zde
Inzerovat zde

ATC Rozkoš

Příjemné a levné ubytování v ATC Rozkoš 150 metrů od výborného rybářského místa. Možnost nahazovat až k přivaděči, kde je vysoká aktivita ryb i v horkých letních dnech.

Inzerovat zde

Příjemné a levné ubytování v ATC Rozkoš 150 metrů od výborného rybářského místa. Možnost nahazovat až k přivaděči, kde je vysoká aktivita ryb i v horkých letních dnech. Nabízíme možnost zapůjčení pramice za příplatek 800 Kč/týden. Vhodné pro rodiny s dětmi, rybáře, vyznavače vodních sportů, cyklisty a turisty. Dvě obytné 4-lůžkové buňky.

Vybavení buněk

– kuchyňská linka s vybavením
– lednička s mrazákem
– dvou plotýnkový elektrický vařič
– mikrovlnná trouba
– rychlovarná konvice
– lůžkoviny

Součástí obou buněk je velká společenská místnost s TV + rádio a posezení venku s krytým ohništěm s grilem a malou udírnou. Společné sociální zařízení je cca 50 m od buněk, teplá voda po celý den. V kempu jsou dětská hřiště, brouzdaliště, letní kino, půjčovna kol, minigolfové hřiště, dětská motokrosová dráha, kiosky s občerstvením, plážová restaurace atd. V okolí je řada zajímavých míst na výlety a v kempu se pořádají zajímavé akce. www.atcrozkos.cz

Cena jedné buňky je 500 Kč / den + el. energie dle skutečné spotřeby. Cena nezahrnuje místní poplatek 10 Kč/den a vjezd autem do areálu ATC Rozkoš 70 Kč/den. Termín pronájmu v měsíci červenci a srpnu od soboty do soboty. V ostatních měsících dle dohody. Při obsazení obou buněk na týden sleva 10%. Na místě se hradí vratná kauce ve výši 1000 Kč.

Bližší informace na 

Volejte na tel.: 775 225 580776 077 391 nebo piště na email: rozkos@auto-makler.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře ATC Rozkoš

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář