Inzerovat zde
Inzerovat zde
Inzerovat zde

Aktuálně z Novomlýnské nádrže a závodu Stairs2Hell

07. 10. 2019
Je brzy ráno a týmy se začínají chystat k odjezdu na svá lovná místa. Dnešní den byl pro všechny velmi náročný. Přesun z parkoviště na lovná místa, následně vybalení veškerého vybavení a nekonečné chystání k lovu. Zahlédnout se dalo spoustu zajímavého, od nástrah až po různé druhy návazců.

Inzerovat zde

Je brzy ráno a týmy se začínají chystat k odjezdu na svá lovná místa. Dnešní den byl pro všechny velmi náročný. Přesun z parkoviště na lovná místa, následně vybalení veškerého vybavení a nekonečné chystání k lovu. Zahlédnout se dalo spoustu zajímavého, od nástrah až po různé druhy návazců. To vše bylo v hledáčku media teamu, který kolem všech závodníků vyzvídal celý den.

Ve 14:00 Jakub a Claudie slavnostně zahájili závod, čehož už se týmy nemohly dočkat. Houkání znamená, že se může na vodu. Někteří šli na jistotu a položili návazce přímo na vytipovaná místa, jiní nenechali nic náhodě a svoje lovné místo nejdřív důkladně zmapovali. K překvapení všem, necelé 2 hodiny po zahájení, byla ulovena první ryba týmem Proficarp 1. Ze začátku nebylo jisté, jestli bude ryba přesahovat hranici 7kg, obavy byly na místě. Ryba však vážila 8.14kg, a tak se tým mohl radovat. Od této doby se chytila pouze jedna ryba, která však bohužel nedosahovala hranice 7 kil.

Závodníci tak využívali zbylý čas k odpočinku nebo probírání jejich taktiky.


Zdroj: Stairs2Hell.cz

Připojené obrázky

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře Aktuálně z Novomlýnské nádrže a závodu Stairs2Hell

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář