9.9.2020 NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD
Zveme vás na NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD.
Součet 5 ti nejtěžších ryb
88.hod.
Počet týmů 26
Časový rozpis
Středa 9.9.2020 Prezentace do 15:00
Losování od 15:00 - 16:00hod
Příprava lovného místa od 16:00hod
Příprava znamená postavení bivaku a příprava lovného místa nesmí se krmit ani nahazovat.
Středa 9.9.2020 18:00hod START ZÁVODU
Neděle 13.9.2020 v 10:00hod ukončení závodu
Vyhlášení výsledku závodu 12:00hod
Ceny 1.Místo 60.000,-kč +poháry a ceny od sponzorů
2.Místo 30.000,-kč+poháry a ceny od sponzorů
3.Místo 20.000,-kč+poháry a ceny od sponzorů
4.Místo 10.000,-kč+ceny od sponzorů
5.Místo 5000,-kč +ceny od sponzorů
První bodovaný kapr 2000,-kč cena od sponzorů
Za nejtěžšího kapra 5000,- kč + pohár ceny od sponzorů
GENERÁLNÍ SPONZOR FIRMA NIKL
STAROVNÉ 12.000,- pro 2-3 členný team
Startovné se hradí na účet 1229010017/3030
pro zahraniční účastníky bude zaslán účet na email včetně IBAN/SWIFT
ZÁLOHU 6000,-kč je splatná do 14 dnů od registrace nebo Rezervace
STAROVNÉ V CELÉ VÝŠI JE NUTNO UHRADIT DO 31.4.2020.
Při úhradě startovného uvádějte do zprávy příjemce název teamu.
Přihlášky posílejte na email robert.rizman@seznam.cz
773566672 Robert Rizman
Pro nenaplnění můžou být závody zrušeny a startovné bude vráceno v plné výši.
Losování
Nejdříve se vylosuje pořadí v jakém budou jednotlivé teamy losovat místa a v tomto pořadí pak zástupce teamů vylosuje svoje lovné místo.
Pravidla: závod probíhá systémem chytˇ a pustˇ
Soutěží dvou-tříčlenná družstva, která loví na 4 pruty každý prut s jední návazcem s jedním háčkem bez proti - hrotu.
Povolen lov pouze na položenou Zig rig délka max 60cm!!! NOVÉ NEŘÍZENÍ SPOLKU JEMNICE.
nesmí se používat šokové pletené šnůry.
olovněná šnůra MAX v délce 1 metr.
zavážení nástrahy není povoleno žádným způsobem.
Při nahazování ,krmení, zdolávání, podebírání ryby nesmí tým opustit svoje lovné místo.
Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedícího týmu, může tento podat protest, ale nemusí, v případě protestu se ryba nebude počítat!
Závodník je povinen na požádání rozhodčího vytáhnout udici z vody ven ke kontrole, při poručení pravidel uvedených v propozicích bude team okamžitě napomenut a bude mu udělena pomyslná žlutá karta a při druhé porušení okamžitá diskvalifikace za závodů!
Podání protestů protest může podat kterýkoliv člen týmu pouze hlavnímu rozhodčímu a to neprodleně při podání protestu musí tým který protest podává složit kauci 1000,-která při neoprávněnosti protestu v plné výši propadne ve prospěch pořadatele
Hodnocení/vážení
Bodovanou rybou je kapr, amur od 9 kg včetně
Každému týmu se sčítají váhy 5 největších bodovaných ryb. Tým který bude mít nejvyšší součet vah 5 -ti bodovaných ryb vyhrává V případě že dojde ke stejnému výsledků u dvou a více týmů rozhoduje největší ulovená ryba.
Ryby váží sektorový rozhodčí spolu s jedním členem týmu a její váhu neprodleně zapíší do úlovkových listů a potvrdí svým podpisem po zvážení a zapsání se ryba vrátí zpět do vody.
Zakrmování: Lopatka, kobra, raketa , prak,
zavážecí lodičky, čluny, echoloty, jsou ZAKÁZÁNY
Marker povolen na měření hloubky během závodů ale MAX do 10 minut
Povinná výbava: PODLOŽKA VANIČKOVÉHO TYPU! podběrák min 80cm rameno, EKO saky 5 kusů na tým.
Nástrahy: boilie, pelety v průměru 8-30mm
těsta, boostery, a dipy povoleny.
Návnady: boilie, pelety v průměru 8-30mm važený partikl kukuřice /řepka methodmix Návnady mohou být v celkovém množství NEOMEZENO.
Nesmí se chytat ani krmit na žížaly, červy, atd.
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v propozicích.
STAROVNÍ LISTINA
1.CT-ECOREM Šenda Petr,Šendová Kristýna,Bednařík R ZÁLOHA
2.CT-D7 CARP GANG Michal Benda, Tomáš Josefi ZÁLOHA
3.CT-Tlustá Berta-Vladimír Emr, Václav Schoner Záloha
4.CT-Dešná-Gintr Záloha
5.CT-Nikon Jech +1 Záloha
6.CT-KeyStyle.cz Dominik Zavadil +1 Záloha
7.CT- Rezervace
8.CT-CT-Mikbaits-Parys Peter Hofierka,Jaro Janáčom ZAPLACENO
9.CT-Respekt Tony Kučera Marek Krasnodebski ZAPLACENO
10.CT-ECOREM 2 Wojtyla Jan, Chalupský Petr, ZÁLOHA
11.CT-Dřeváci Ivo Procházka + 1 Rezervace
12.CT-KILLERS-P,Broulík,Broulíková,M -Richter ZÁLOHA
13.CT-Zlatá štika-Dravci Horák +1 Záloha
14.CT- K1Petr Bartoněk,Pavel Kousalík ZÁLOHA
15.CT-Říman Fishing Martin Pospíšil,P. Zeman, M.Muller ZÁLOHA
16.CT- TB a Krakeni David Hrbek,Miroslav Krakora Rezervace
17.CT-Rybářské potřeby-JUŘIČKA D-Orsák,J Humpola ZÁLOHA
18.CT-Bušouni ZÁLOHA
19.CT.Gumkaci Igor Doktor, Tomas Krajcovic ZAPLACENO
20.CT- CARP BABO Jaroslav Mikeš, Jan Sadlon, ZÁLOHA
21.CT-Pára z Navijáku R,Hradil H Svoboda,Szarka ZÁLOHA
22.CT-Čapni.To -Czech Fishing Team M-Čuchran +1 ZÁLOHA
23.CT-Hydranti Libor Brůžek, David Bačík ZÁLOHA ,
24.CT- RIOFish T, Dytrt,Vlastimil Hruška, P. Řeháková ZÁLOHA
25.CT-Čuk a Gek Dan Hnízdil, Jiří Novotný, M Hnízdil Rezervace
26.CT-M&M Baits Milan Svoboda, Milan Kořínek ZÁLOHA
Komentáře 9.9.2020 NIKL CARP CUP DEŠNÁ 88HOD