Inzerovat zde
Inzerovat zde

6.9.2022 8.ročník Hruškov Cup 40h. nonstop jednotlivci 2022

Zveme vás na 8.ročník Hruškov Cup 40h. nonstop jednotlivci 2022.

Inzerovat zde

8.ročník Hruškov Cup 40h. nonstop jednotlivci 2022
Závod jednotlivců v lovu kaprů, amurů a jeseterů ( 40 hodin non-stop)

Datum akce: 6.-8.9.2022

Časový rozpis:
úterý 6.září od 17:00 h do 17:30h. registrace závodníků
18:00h. losování, přesun na lovné místa
19:30h.povoleno krmení
od 20:00h. začátek závodu
čtvrtek 8.září v 12:00h. ukončení závodu
od 13:30h. vyhlášení závodu

Závod se uskuteční na rybníku Hruškov u Stříbrné Skalice, Středočeský kraj, Praha-Východ
Popis revíru: Rybník 7 ha, hloubka 1,5 - 5m, dno mírně bahnité až písčité, pozvolný pravidelný spád, břeh travnatý
Startovné: 3000,- Kč za závodníka, po podání přihlášky zaplatit zálohu do 10dnů ve výši 1900,- kč na účet: 1028022433/6100. Způsob platby startovného: převodem nebo v kladem  na účet: 1028022433/6100 , jako variabilní symbol uvést číslo mobilního telefonu (např. 123456789) a do zprávy pro příjemce uvést jméno závodníka. Zbývající část startovného zaplatit při registraci před závodem.

Přihlášky se přijímají zasláním přihlášky na e-mail: podoubsky@ok-sas.cz, nebo formou SMS na tel: 602 279 289 Přihláška je platná až po přijetí startovného!
Počet závodníků: max. 20
Bodovanou rybou je kapr, amur, jeseter od 4kg čisté váhy. BODUJE SE POUZE 7 KUSŮ NEJTĚŽŠÍCH RYB.

Pořadatel závodu: Sportovní rybářský revír Hruškov
Hlavní rozhodčí: Podoubský Vít
Ředitel závodu, hlavní pořadatel: Podoubský Vít

Pravidla (závod probíhá systémem chyť a pusť)
Soutěží se v jednotlivcích.
Závodníci se závodu účastní na vlastní nebezpečí!

Krmení, nahazování, obsluhu prutů, zdolávání a podebírání ryby může provádět výhradně sám závodník. Označování lovných míst jakýmkoliv způsobem je zakázané. Zavážení nástrah a návnad jakýmkoliv způsobem zakázané. Echolot zakázán.
Krmení během závodu je možné pouze za pomoci ruky, lopatky, kobry, praku, raketou (spombem, red-mamou). Jiné způsoby krmení, které tady nejsou jmenovány, jsou zakázané.

Při krmení, nahazování, zdolávání a podebírání, nesmí závodník opustit svůj sektor. Pokud ryba vjede do sousedního sektoru a dotkne se sestavy sousedního závodníka, může tento závodník vznést protest, ale NEMUSÍ. Protest musí být vznesen neprodleně! V případě protestu se ryba nebude počítat. Vstoupit do vody může závodník pouze při podebírání a to výhradně před svým sektorem.

Každý závodník loví na maximálně 2 pruty, každý z prutů s maximálně jedním návazcem s jedním jednoháčkem. s PROTIHROTEM. V době nepřítomnosti závodníka na lovném místě, nesmí být žádný z prutů nahozen.
Závodník musí použít pouze průběžnou (únikovou montáž). Sestava musí být uzpůsobena tak, aby se v případě přetržení vlasce ryba bezpečně zbavila olova, nebo krmítka. Zákaz používání pletené šňůry(šokovky). Pletené návazce povoleny. Olověné šňůry jsou ZAKÁZÁNY.

Bodovanou rybou je pouze kapr, amur a jeseter od 4kg čisté váhy. Boduje se pouze 7 kusů nejtěžších ryb. Počítá se pouze ryba která je ulovena za tlamku - hlavovou část( nikoliv podseklá za ploutev, břicho atd...) Váha ulovených ryb se sčítá. Počítá se čistá váha po odečtení vážícího saku. Každá ulovená ryby se při vylovení z vody musí položit a šetrně odháčkovat na mokré podložce. Vyhrává závodník s největší váhou ulovených ryb. V případě stejné váhy ryb rozhoduje o pořadí váha nejtěžší ulovené ryby, následně los. Úlovky okamžitě po zvážení a zapsání do úlovkového listu vrátit do vody.

Lovné metody: pouze položená - vlasová metoda
Lovná metoda ZIG-RIG je ZAKÁZANÁ. Maximální délka návazce je omezena na 50cm!!!

Povolené nástrahy: kukuřice, boilie, pelety, boilie těsta, dipy, umělé napodobeniny - boilie, peleta, kukuřice
PVA materiál povolen!
Krmítka povoleny!
Srkačky přísně zakázány!!
Povolené návnady: boilie, pelety, method mix, vařený partikl.
Krmení je omezeno na 30 kg na celý závod!!! Do krmení se nepočítají tekuté potravy, dipy a pop up. Vše ostatní bude zváženo rozhodčím. Přebytek krmení nesmí být během závodu na lovném místě. Doporučujeme odvážit už doma před závodem.

Nesmí se chytat: na pečivo, různé foukané kukuřice, puffi a jiné extrudy, červi, žížaly ani jiné živé nástrah
Co není dovoleno je ZAKÁZÁNO!!!
Rozhodčí má právo kdykoli během závodu zkontrolovat kteroukoli z udic závodníka.

Protest: Každý soutěžící má právo vznést protest a to v případě, že bude mít podezření na porušování pravidel závodu, nikoliv však na pravidla samotná. Při vznesení protestu musí závodník složit kauci 1000,- Kč hlavnímu rozhodčímu. Při zjištění neoprávněnosti podaného protestu, kauce propadá ve prospěch pořadatele. Případný protest řeší hlavní rozhodčí a minimálně jeden sektorový rozhodčí.

Povinná výbava je podběrák min. 90 cm rameno, podložka pod ryby, peán, minimálně jeden sak na přechovávání ulovené ryby. Dále je nutné, aby závodník vlastnil mobilní telefon, který uvede při registraci jako kontaktní. Je nutno zajistit si jeho provoz po celou dobu závodu.Bivakování a stanování účastníků závodu a jejich doprovodu je povoleno na prostorných upravených přilehlých travnatých pozemcích.

PRVNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL ZÁVODŮ BUDE TRESTÁNO ANULOVÁNÍM VŠECH ÚLOVKŮ DO DOBY ZJIŠTĚNÍ PORUŠENÍ PRAVIDEL – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.
DRUHÉ PORUŠENÍ PRAVIDEL BUDE TRESTÁNO DISKVALIFIKACÍ ZÁVODNÍKA S OKAMŽITÝM VYKÁZÁNÍM A STARTOVNÉ ZÁVODNÍKA V JEHO PLNÉ VÝŠI PROPADNE ORGANIZÁTOROVI ZÁVODŮ!!! – ROZHODUJE ŘEDITEL ZÁVODU.

Úhradou startovného závodník souhlasí s uvedenými pravidly.

Garantované ceny při plném počtu startujících:

  • 1. Místo – 10000,-Kč + pohár + věcné ceny
  • 2. Místo – 6000,-Kč + pohár + věcné ceny
  • 3. Místo – 4500,-Kč + pohár + věcné ceny
  • 4.-10. Místo, věcné ceny
  • Nejtěžší ryba – 1000,- Kč, pohár

Po celou dobu závodu bude zajištěno OBČERSTVENÍ - snídaně, oběd, večeře!(točené pivo, limo, guláš, polévka, klobása, steaky, pizza, smaž. sýr, atd...)
Jedná se o privátní soukromou klubovou akci a pořadatel si vyhrazuje právo odmítnout zájemce o závod.

Více info na tel: 602 279 289 Vít Podoubský - hlavní pořadatel

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře 6.9.2022 8.ročník Hruškov Cup 40h. nonstop jednotlivci 2022

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář