Inzerovat zde
Inzerovat zde

2. kolo krajského přeboru SÚS zná vítěze

07. 08. 2018
2. KP v položené je námi a musím říct, že měl všechno, co měl – napětí, emoce, vrtochy přírody a vlastně i notnou dávku štěstí.

Vezmu to popořádku – včera večer jsem se dočkali vytouženého deště. Mělo to však velmi dramatický průběh – přihnala se bouřka a na fleku č. 8 sejmula větev, která totálně zdemolovala bivak a dokonce i lehátko jednoho ze soutěžících. Naštěstí chlapík stačil chlapík včas utéct. Uff. Poté, co naši žádost o pomoc s rozřezáním spadlé větve odmítl HZS, pomohlo nám SDH Brandýs n/L a místí lidé. Děkujeme.

Došlo i k dalším materiálním škodám u jiných týmů, ale nikde naštěstí nešlo o život. Celá mela trvala jen asi 15 minut, ale byla fakt hustá!

Jakmile odtekl veškerý bordel z kanálů, které vypláchla bouřka, začaly brát ryby. Smilovičáci ulovili kapra 10,65 kg, Běláci pak 9,18 kg, ráno jsem fotil dvě parádní ryby u MO Zeleneč – nejprve výstavního šupináče 14, 05 kg a poté krásného lysce 11,37 kg. V průběhu celého dopoledne chodily stále nové zprávy o dalších chycených rybách. A pak to přišlo za 5 minut 12 – ryba jako kráva na fleku č. 2 u MO Brandýs n/L Carpfanatix. Borci chytili poslední a zároveň největší rybu závodů – šupináče 18,5 kg! JO!

Následoval už jen balení a vyhlášení vítězů. Nakonce to bylo poměrně těsné.

Vítězi 2.KP v položené se stal tým MO Turnov, na druhém místě se pak umístil tým MO Benátky n/J a na třetím MO Mnichovo Hradiště. První dva týmy si zároveň vysoutěžili účast na Poháru předsedy ČRS na Račicích, gratulujeme. 

Zdroj: CRS-sus.cz

Rybostroj Zděněk Řeřucha Šéfredaktor Zachytame.cz

Sdílet tento článek

Inzerovat zde

Komentáře 2. kolo krajského přeboru SÚS zná vítěze

Zatím nebyl vložen žádný komentář. Buďte první!

Vložit první komentář